Instagram Galeria

Aktualności

27.08.2019
Wisienka na torcie sezonu 2019

Ostatni mecz w sezonie już za nami. Kończymy z dobrymi wieściami, bo Tytani wygrali z Bears 14:6!

"Ostatni mecz sezonu zakończyłyśmy z wielkim przytupem. Wszyscy pokazali, na co ich stać. Wygrana Tytanów z Przemyśl Bears oraz nasz niesamowity występ były wisienką na torcie tego sezonu"

- Agnieszka Guz


Była to pierwsza okazja do zobaczenia naszych juniorek w akcji. Dziewczyny zatańczyły z nami przed meczem “Show me how you burlesque”.

"Jestem z nich bardzo dumna, bo świetnie sobie poradziły! Bardzo dobrze nam się z nimi współpracowało. Dziewczyny dały z siebie 100%. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie też tak świetnie im pójdzie"

- Natalia Wąsik

"Bardzo mi się podobało i atmosfera była naprawdę świetna! Ani chwili się nie stresowałam, bo miałam wielkie wsparcie od starszych Perełek. Nie mogę się doczekać kolejnego występu!"

- Maja Gryć, juniorka


Dałyśmy z siebie wszystko i zgodnie uznałyśmy show za udane.

"Mam nadzieję, że nasz występ podobał się publiczności. Po naszym show dostałyśmy jeszcze więcej energii, co pozwoliło nam dać jeszcze więcej z siebie i dopingować chłopaków z większą siłą"

- Weronika Jabłońska

"To był drugi występ na meczu z moim udziałem. Mniej stresu, ale i po dziewczynach z drużyny było widać więcej pozytywnej energii. Razem stworzyłyśmy wyjątkowe show, tańcząc i zachęcając widownię do kibicowania. Ten mecz uważam za udany dla nas i oczywiście dla naszych zwycięzców Tytanów. Oby więcej takich meczów!"

- Kinga Zawadzka


Zdjęcia: Dominika Polonis lubelski.pl

autor: Książek Weronika