Instagram Galeria

Aktualności

17.08.2019
Powtórzymy show

Już niedługo odbędzie się ostatni w tym sezonie mecz Tytanów, na którym nie zabraknie również naszych występów. To ostatnia szansa, żeby nas zobaczyć w tym roku w takich okolicznościach! Zapraszamy na mecz Tytani Lublin vs. Przemyśl Bears, który odbędzie się

24 sierpnia na Stadionie lekkoatletycznym w Lublinie

o godzinie 15:30.


Będzie to pierwszy występ, na którym będzie okazja zobaczyć w akcji nasz nowo utworzony skład juniorski. Dziewczęta pracują dzielnie od początku sierpnia, aby wypaść dla Was jak najlepiej.

"Treningi są ciężkie, ale w miłej atmosferze. Weronika jest wymagającym trenerem i nam nie odpuszcza. Włożyłyśmy w to dużo wysiłku i dzięki temu jesteśmy dobrze przygotowane na nasz pierwszy występ"

- Natalia Kurek, juniorka


"To mój pierwszy występ w Perełkach, dlatego jest stres, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo dużo ćwiczyłyśmy i dopinamy wszystko na ostatni guzik"

- Maja Gryć, juniorka


"Dziewczyny świetnie sobie radzą, w niecały miesiąc zrobiłam z nimi bardzo dużo i wiem, że mogę być spokojna o ten występ"

- Weronika Książek, trener


Na tym meczu nie zabraknie z naszej strony nowości, ale również klasyków, a także pokusimy się o powrót do perełkowych korzeni, prezentując choreografię nietańczoną w naszej drużynie od kilku lat.

Przygotowania do meczu idą pełną parą. Spodziewajcie się nowości, oczywiście, nie zabraknie również starych dobrych układów”

- Weronika Jabłońska


Naszą najnowszą formacją, stworzoną specjalnie na ten mecz przez Julitę Petrynę, Lidię Zacharzyńską oraz Weronikę Książek jest “Get busy x Mi gente”.


“Nowy układ jest inny niż dotychczasowe perełkowe układy. Jest energiczny, podkreślający naszą kobiecą stronę. Nie jest on typowo cheerleaderski, ale myślę, że rozbudzi w naszych Tytanach chęć do walki. Zobaczymy też, jak spodoba się naszym kibicom, ale mogą oni liczyć na dobre show.”

- Kinga Zawadzka


Pojawią się również inne stosunkowo nowe układy tj. “Hola” Lidii Zacharzyńskiej oraz “Bailar”, który ułożyła dla nas była kapitan Perełek Karolina Ptasińska.

“Jeden z naszych najnowszych układów to ten do piosenki "Hola". Nie jest skomplikowany, ale za to bardzo efektowny. Zagrzewa do walki i przypomina o dobrej zabawie. Bardzo lubię go tańczyć"

- Natalia Wąsik


Jako klasyk naszych występów pokażemy przewijającą się od lat choreografię Karoliny do piosenki “Show me how you burlesque” Christiny Aguilery.

“Oprócz nowości będzie można również zobaczyć burleskę - klasykę naszych występów. Układ ten jest z Perełkami od lat, a na treningach ćwiczymy go regularnie i jestem pewna, że dzięki takiemu przygotowaniu pójdzie nam świetnie”

- Agnieszka Guz


Powrotem do perełkowych korzeni będzie kolejny układ Karoliny “Do it right”.

“Znalazłam ostatnio tę choreografię na starej perełkowej grupie i od razu wiedziałam, że to zatańczymy. Jest bardzo żywa, dynamiczna i przede wszystkim widowiskowa, idealna do pomponów. Jest prawdziwym testem dla naszej koordynacji ruchowej, ale dziewczyny doskonale się w niej odnalazły"

- Weronika Książek, trener


Gwarantujemy niepowtarzalne widowisko. Nikt nie pożałuje przyjścia!

 “Ostatni mecz sezonu zakończymy z wielką pompą. Mecz dziesięciolecia nie tylko utwierdził nas w przekonaniu, jak dobrą robotę robimy, ale również zobaczyłyśmy, jak możemy udoskonalić nasz doping. Mam nadzieję, że będziecie z nami, do zobaczenia!”

- Lidia Zacharzyńska, kapitan


“Jesteśmy przygotowane i gotowe na show! A wy? Wznosimy Perełki Tytanów na nowy poziom, więc, kibice, step up, keep up!”

- Diana Kasoro, manager


Zdjęcia: Zbigniew Wójcik, archiwa prywatne

autor: Książek Weronika