Instagram Galeria

Aktualności

08.08.2019
Mecz 10-lecia

3 sierpnia odbył się mecz 10-lecia naszego Klubu. Tytani Lublin zmierzyli się z Rzeszów Rockets na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Chociaż mecz zakończył się dla nich przegraną, nie zepsuło im to jubileuszu.

Emocje sięgały zenitu. Do ostatniej chwili meczu liczyliśmy na wygraną. Widać było krew, pot i łzy oraz dużo pracy włożonej zarówno przez nas, jak i chłopaków. Warto było skręcić kostkę, udało mi się nawet przekabacić najmłodszą kibickę Rockets na tytanową stronę (śmiech).

- Lidia Zacharzyńska, kapitan

Organizatorzy zatroszczyli się o niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia, przez co z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim obecnym. Mecz odbył się w godzinach wieczornych przy zapalonych światłach, towarzyszyła nam Orkiestra Dęta Gminy Mełgiew, nie zabrakło również naszych występów.

To był mecz na miarę jubileuszu. Były wielkie emocje, tłumy kibiców, wieczorny mecz przy światłach, nasze własne piwo w kooperacji z browarem Dziki Wschód. Niesamowitą atmosferę zapewniła orkiestra dęta. W połączeniu z show jakie przygotowały nasze cheerleaderki, było to świetne widowisko.

- Karol Sidorowski, Prezes Klubu

Efekty naszych długich, bo ponad miesięcznych przygotowań do tego meczu można było obejrzeć przed nim oraz w przerwie. Mimo utrudnionych warunków z powodu wakacyjnych wyjazdów udało nam się przygotować aż 4 choreografie połączone z akrobacjami.

Ogrom pracy naszej, jak i chłopaków przyniósł niesamowite efekty. Podczas naszych występów można było zobaczyć dużo nowości na zupełnie innym poziomie tańca. Przygotowanie formacji było dla mnie ogromnym wyzwaniem, któremu, jak sądzę, udało mi się podołać. Obiecałyśmy niesamowite widowisko i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dotrzymałyśmy słowa.

 - Weronika Książek, trener

Nasz skład w większości stanowiły nowe dziewczyny, dla których był to pierwszy występ w naszych szeregach i zdecydowanie zasługują na wyróżnienie. Należy koniecznie wspomnieć o tym, jak dużo pracy musiały wykonać, aby stanąć na wysokości zadania, co im się udało. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak zdolnymi i pracowitymi tancerkami.

Atmosfera na meczu była niesamowita! Był to mój pierwszy mecz i na pewno nie ostatni. Chciałabym, aby tyle zabawy było za każdym razem i na 100% następnym razem damy z siebie dużo, duuużo więcej

- Diana Kasoro, Perełka

Można było nas zobaczyć także podczas gry, gdy razem z kibicami dopingowałyśmy chłopaków. Bardzo pomogła nam w tym orkiestra, z którą wspólnymi siłami zaimprowizowałyśmy niepowtarzalne widowisko.

Mecz był bardzo emocjonujący, ale czym byłyby emocje bez Perełek? Dziewczyny pokazały klasę! Godziny treningów, prób, wielkie zaangażowanie, dużo starań spowodowały, że mecz  był wielce interesujący nie tylko ze względów futbolowych, ale też i tanecznych. Perełki zagrzewały Tytanów do walki i publiczność do wspólnego kibicowania, co sprawiło, że to wydarzenie zapamiętamy na długi czas

- Mateusz Drogomirecki, kibic

Bardzo miło wspominamy tę współpracę i uważamy, że to, co udało nam się wspólnie stworzyć powinno być dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszej pracy. Równie ciepło wspominają tę współpracę członkowie Orkiestry Dętej Gminy Mełgiew.

Występy tego rodzaju są dla naszej orkiestry cały czas  czymś nowym, ale bardzo miło wspominamy ten koncert. Po reakcji publiczności czy zawodników uważam że bawili się przy naszym występie równie dobrze, jak my. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenia na tego rodzaju imprezy.

- Bartłomiej Golon, trębacz

Dzięki dziewczynom z Perełek i orkiestrze z Mełgwi atmosfera była wspaniała, a doping wzrósł na nowy poziom – znany z amerykańskich widowisk. Bardzo nam się to podobało! [...] Szersza współpraca z Perełkami może dać jeszcze lepsze efekty podczas rozgrywanych w przyszłości meczów.

- Rafał Maruszak, kapelmistrz

O naszej współpracy z orkiestrą podczas tego meczu będzie można już niebawem przeczytać szerzej na naszej stronie.

Tymczasem zapraszamy Was już teraz na następny domowy mecz chłopaków 24.08. My już się szykujemy, a Wy?


Od lewej: Diana Kasoro, Weronika Książek, Lidia Zacharzyńska, Klaudia Łysiak, Kinga Zawadzka, Milena Krawczak; Na dole: Julita Petryna, Natalia Wąsik

Zdjęcia: Dominika Polonis lubelski.pl

 

autor: Książek Weronika