Instagram Galeria

Aktualności

10.09.2017
Koniec początkiem nowego

Sezon 2016/2017 dobiegł końca, pewnie niektórzy pomyślą, że Perełki właśnie zaczynają „wakacje”, ale jednak nie. Dla nich nie ma wakacji, przerwy w treningach a nawet w występach. Pomimo tego, że mecze domowe się skończyły to dziewczyny nie próżnują i już 16 września wystąpią na Pikniku, kilka godzin przed meczem reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim gdzie rozegrają mecz z drużyną ze Szwajcarią na Arenie Lublin.

Przez cały sezon ciężko pracowały, starały się by wszystko wyszło jak najlepiej, nie przestawały trenować a ich praca przyniosła niesamowite efekty, co można było zobaczyć na meczach lubelskich futbolistów. Na treningach nie tylko uczyły się choreografii, ale również zaufania przez co mogły wykonywać skomplikowane akrobacje.

Na ten moment drużyna Perełek liczy 18 osób. „ Chciałabym aby było nas więcej, dzięki temu mogłybyśmy robić jeszcze lepsze akrobacje, podnoszenia i fajniejsze choreografie, ale nie tylko, również dlatego, że przy większej ilości osób mamy pewność że na meczach nie zostanie nas garstka a wszystko pójdzie po naszej myśli i nie będziemy musiały się martwić jak wyjdzie układ gdyby któraś z nas nie mogła być na meczu czy innym wydarzeniu” mówi kapitan zespołu Karolina Ptasińska.

Właśnie dlatego, Perełki Tytanów organizują nabór do zespołu. „ Nabór odbędzie się 27 września o godzinie 20:00 w HopSali obok Multikina w Olimpie. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny do spróbowania swoich sił jako cheerleaderka. Jest to tylko spotkanie organizacyjne więc nie ma się czym stresować, nie prowadzimy żadnych castingów tylko rozmowę w grupie” mówi zastępca kapitana Weronika Miciuła.

Perełki nie tylko tańczą na meczach Tytanów Lublin ale także na różnych akcjach właśnie takich jak Piknik przed meczem reprezentacji, dlatego zapraszamy wszystkie dziewczyny, wystarczy dobry humor i chęć do nauki tańca. Dobrą atmosferę, treningi, emocje na meczach zapewnią właśnie one.

Perełki na meczu Tytanów

autor: 0